Çeşitli Sebeplerden Dolayı Artık Siteye Üye Olmak İçin Davetiye Kodu Gerekiyor.

Davetiye Başvurusunda Bulunmak İçin Buraya Tıklayın.

Kırık Linkleri/Kapanan Siteleri Bize Rapor Edin ! ! !

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Hikaye yazma
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
Tanitim
Rank 5
*

Üçgen  Mesajlar: 2,040
Üçgen  Üyelik Tarihi: 15-10-2016
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Hikaye yazma
Hikaye Yazmak Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı
[Resim: makaledenizi-Logo.jpg]
Hemen hepimiz küçük yaşlardan beri hikaye dinleyerek büyüdük. Koca devlerin olduğu, efsanelerle dolu hikayeler dinledik. Bu hikayelerle kimi zaman hüzünlendik kimi zaman çok eğlendik. Dedelerimiz ve ninelerimizin anlattıkları herkesçe bilinen hikayeler her zaman bizi büyülemeye yetmiştir. Bundan mıdır bilinmez? Pek çok insan zihinden hikaye yazma konusunda iddialı olmaktadır. Zira hemen herkesin anlatacağı hikayeleri vardır.

Elbette ki değişen yaşam şartları hikayelere olan ilgimizi de değiştirdi. Artık hikayeleri takip etmek yerine; internet üzerinden film izlemeyi ya da farklı aktiviteleri yapmayı daha çok sever olduk. Ancak hikaye yazma sitesi tarzındaki yeni platformlar tekrar; hikayeleri gündemimize sokuyor. Böylece herkes kendisine ait öyküsünü kaleme alarak; başkalarıyla paylaşabiliyor.

Hikaye Yazma Platformları Artık Çok Popüler

Son zamanlarda hikaye yazma sitelerinin sayısında ciddi oranda bir artışın yaşanıldığı biliniyor. Esasında bu durum insanların yazmaya olan merakından ve yazma konusundaki ihtiyacından da kaynaklanıyor. Elbette ki pek çoklarımızın dinlemekten hoşlandığı hikaye online platformlarda çok daha göz alıcı olabilmektedir. Hemen herkesin bir hayat hikayesi mutlaka vardır. Bu hayat hikayesini anlatırken de edebi bir hava katmak; hikayelerin sanatsal değerini ortaya koymaktadır.

Bazen bir aşkı betimlenir bazen ayrılık acısını canlandırılır hikayelerde. Kimi zaman çocuksu heyecanların anlatıldığı öykülere de taslanır kimi zaman çok daha hayatın içerisinden konular da işlenir. Zihinden hikaye yazma yeteneğine sahip olanlar esasında yaşadıklarını yansıtma ve aktarma yeteneğine sahiptirler.

Siz de Hikayenizi Yazın!

Anlatmak istediğiniz şeyler, yaşadığınız olaylar, ders niteliğinde öğütleriniz mi var? O zaman buyurun hikaye yazın! Çünkü artık hikaye yazma sitesi var! Burada hikayelerinizi canınız istediği gibi yazabilirsiniz. Sesinizi, yazınızı ve öykünüzü tüm dünyaya duyurabilirsiniz. Online olarak hikayelerinizi yazabileceğiniz bu platform; sizi yazmanız konusunda teşvik de ediyor. Böylece hem kendinizi geliştirme olanağı buluyorsunuz hem de yazılarınızı farklı insanlara ulaştırabiliyorsunuz.

Hikaye online platformlarda yeniden canlanıyor. Böylece çocukluğumuzdan kalma bu sıra dışı, öğüt verici ve iyilik kokan öyküler; okuyucuyla buluşuyor. Hikaye yazma konusunda daha fazla detay için lütfen makaledeniz@gmail.com e-posta yolu ile ulaşınız. Evet, çok heyecan verici bir gelişme değil mi? E hadi buyurun!

https://makaledenizi.com/
14-02-2020 17:59
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

14-02-2020 17:59
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Hikaye yazma indir, Hikaye yazma Videosu, Hikaye yazma online izle, Hikaye yazma Bedava indir, Hikaye yazma Yükle, Hikaye yazma Hakkında, Hikaye yazma nedir, Hikaye yazma Free indir, Hikaye yazma oyunu, Hikaye yazma download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Hayatta Kal, Ödüllü yarışma, 100 kişi tek hikaye Tanitim 0 224 10-04-2020 02:34
Son Mesaj: Tanitim
  Yazma Satanlar creeper123 0 209 21-11-2019 15:43
Son Mesaj: creeper123
  Hikaye Tanitim 0 240 31-08-2019 01:18
  Hikaye Tanitim 0 206 19-08-2019 17:25
  Bir Hikaye yazmak istermisin Tanitim 0 351 04-01-2019 00:49
  Essay yazma Error32 0 445 06-10-2018 17:40
Son Mesaj: Error32
  Hikaye Oku Superisi 0 427 09-05-2018 10:03
Son Mesaj: Superisi
  Küçük Kurbağanın Hikayesi - Bu hikaye benim hayatımı değiştirdi nullsix 0 584 08-08-2017 00:18
Son Mesaj: nullsix
  İğne Oyası Modelleri - Yazma Modelleri cirox 0 1,215 24-02-2015 03:03
Son Mesaj: cirox
  İğne Oyası - Yazma, Havlu Kenarı Modelleri cirox 0 998 24-02-2015 02:43
Son Mesaj: cirox

Hikaye yazma
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 16-06-2021, 16:00

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön