Çeşitli Sebeplerden Dolayı Artık Siteye Üye Olmak İçin Davetiye Kodu Gerekiyor.

Davetiye Başvurusunda Bulunmak İçin Buraya Tıklayın.

Kırık Linkleri/Kapanan Siteleri Bize Rapor Edin ! ! !

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
En iyi oyunlar listesi ve oyun haberleri
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
is_for_you
Rank 4
*

Üçgen  Mesajlar: 456
Üçgen  Üyelik Tarihi: 04-10-2012
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
3 Mesajına 3 Teşekkür edildi.

[Resim: 161450093.jpeg]

Günümüzde oyunlarda her an yeni gelişmeler oluşabiliyor. Kimi zaman bunlara ayak uyduramıyoruz. Gündemi sadece oyun listesi haberleri ve reklamlardan takip edebiliyoruz. Haberlerin var olması oyun dünyasında ve günlük yaşantıdaki her türlü detayı gözler önüne seriyor.

İyi liste nin var olması olumlu ya da olumsuz her türlü alternatifin gözler önüne serilmesini sağlıyor. Sosyal medya, milenyumla beraber hayatımıza giren, gelişmekte olan ve gelişmiş ülkelerdeki nüfusların hemen hepsi tarafından çok kolay bir şekilde kabullenilmiş bir mecra belirtir. Kimi zaman sosyal medyalardan da iyi oyunlara ulaşabiliyoruz. Bu sosyal ağlara ulaşmak oldukça kolaydır. Ve bu ortama girmek için gereken cihazlarda bir o kadar çeşitli oldular ki gündemden kopmadan her gelişme takip edilebiliyor. Herşeyin en iyisi’ni bulmak istemek herkesin hakkı!

Yaşları fark etmeksizin her birey, oyun gündemini sosyal ağları, ve herhangi teknolojik bir cihazın takibini kolaylıkla internet üzerinden yapabilir. Bireyleri kendisine bağımlı kılan bu sosyal ağların elbette etkileri de çok çeşitli olmasıdır. Sosyal medya tanıştığı her insanın siyasal, kültürel ve ya eğitsel dünyasına direkt olarak etki ediyor. İnsanlar sosyal medya üzerinden örgütlenebiliyor, bilgi aktarımı yapabiliyor ve bilhassada haberleşebilmektedir. Bu da sosyal medyayı yalnızca bir eğlence mekanı olmaktan çıkarıyor ve önemini gözler önüne sermektedir.
Sosyal medya haberleri artık uluslar ve gruplar açısından gerçek ve güçlü bir silah niteliğindedir. Her an ve her durum kolaylıkla dünyaya haber olabiliyor. Bu durum kimileri için kötü gibi gözükse de toplumun bilgilendirilmesi bakımından oldukça önem arz eder. Sizlerde gündemi takip etmek ve hayatımız hakkındaki tüm detayları sağcısının ağzıyla ve ya solcusunun ağzıyla her detay gözler önüne serilip tarafsız bir şekilde kamuoyuna sunulmaktadır. Kitle iletişim araçlarının toplum üzerinde inkâr edilemez etkilerini kamu menfaatine uygun bir biçimde kullanılması gerekir ve toplumu bilgilendirirken doğru özelliklede tarafsız olması gerekir.

Örnek vermek gerekirse oyun listelerinde Mesela en iyi aksiyon oyunları yada en iyi online mmo oyunları takibi yapabilirsiniz. Diğer yandan bu oyunlar üzerine sosyal medya niteliğinde olan en.iyiliste.net ile daha çok bilgi alabilirsiniz.
19-02-2020 21:33
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

19-02-2020 21:33
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

En iyi oyunlar listesi ve oyun haberleri indir, En iyi oyunlar listesi ve oyun haberleri Videosu, En iyi oyunlar listesi ve oyun haberleri online izle, En iyi oyunlar listesi ve oyun haberleri Bedava indir, En iyi oyunlar listesi ve oyun haberleri Yükle, En iyi oyunlar listesi ve oyun haberleri Hakkında, En iyi oyunlar listesi ve oyun haberleri nedir, En iyi oyunlar listesi ve oyun haberleri Free indir, En iyi oyunlar listesi ve oyun haberleri oyunu, En iyi oyunlar listesi ve oyun haberleri download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  En Çok Tercih Edilen Oyunlar creeper123 0 203 03-06-2020 23:19
Son Mesaj: creeper123
  en güzel oyunlar , oyun oyna, oyunlar oyna Tanitim 0 238 16-05-2020 22:15
Son Mesaj: Tanitim
  en güzel oyunlar , oyun oyna, oyunlar oyna Tanitim 0 217 16-05-2020 22:04
  torrent oyun, torrent oyun indir, full oyun Tanitim 0 243 25-04-2020 23:47
  Oyun haberleri, Film haberleri, Teknoloji haberleri Tanitim 0 246 25-04-2020 01:44
  spor haberleri , son dakika spor , futbol haberleri Tanitim 0 263 21-04-2020 02:02
  teknoloji haberleri, oyun haberleri, akıllı telefon haberleri Tanitim 0 243 20-04-2020 04:11
  En Güzel Oyunlar is_for_you 0 209 11-04-2020 03:29
Son Mesaj: is_for_you
  Bitcoin haberleri, altcoin haberleri, Blockchain haberleri Tanitim 0 267 10-04-2020 18:53
  torrent oyun indir , Oyun hileleri , türkçe yama indir Tanitim 0 281 16-02-2020 20:08

Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 17-06-2021, 00:06

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön