Çeşitli Sebeplerden Dolayı Artık Siteye Üye Olmak İçin Davetiye Kodu Gerekiyor.

Davetiye Başvurusunda Bulunmak İçin Buraya Tıklayın.

Kırık Linkleri/Kapanan Siteleri Bize Rapor Edin ! ! !


Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Matematizm.com – Matematik dersleri
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
nullsix
Rank 5
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 4,236
Üçgen  Üyelik Tarihi: 22-10-2012
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Matematizm.com – Matematik dersleri
Matematizm.com – Matematik dersleri

Matematikte yapmak istediğiniz net kaç tane bunu biliyorsanız bizim eğitim videolarımızı dinlemeye ne dersiniz.Kayıp ve kazanç olarak düşünürseniz kapımızı bir kere tıklatın, karşılık beklemeden, şov yapmadan bir eğitimcinin dilinden sizin ihtiyacınızı düşünerek yapılan videolarımızı seyretmenizi bekliyoruz.MATEMATİZM ayrıcalığını Matematizm.com da bulacaksınız.

MİSYONUMUZ

Üç türlü okuyucu vardır. Biri,yargısız tad alır. Üçüncüsü tad almadan yargıda bulunur ve ortadakiler yani bizler tad alarak yargıda bulunan ve yargıda bulunarak tad alanlar; aslında bir sanat eserini yeniden oluşturan eğitici ve öğreticileriz. MATEMATİZM ayrıcalığını Matematizm.com da bulacaksınız.

VİZYONUMUZ

Geleceğimizi beyinde kuran,eğitim ve öğretim verdiğimiz kurum ve kişilerin hedeflere tutunmasına, dışa dönük ve atak olmasına katkıda bulunan,pozitif yaklaşımları ilke edinen coşku ve heyecan rüzgarlarının yelkenleri doldurduğu, güzel bir geleceğin yanı başımızda olduğunu bilen zengin bir hayal gücüne sahip ama bu hayallerin ancak bilimin ve analizin potasında eritildiğinde, su verilmiş çelik gibi somutlaşan,başımız bulutlarda ama ayağı yere basan bugünün hayalini,yarının gerçeği kılmak için ortaya konan beyinsel çabaların, geleceğin gerçekliğini yakalama azmi olan; MATEMATİZM ekibiyiz. MATEMATİZM ayrıcalığını Matematizm.com da bulacaksınız.

Biz eğitirken öğreten, öğretirken eğiten, duyduklarını unutturmayan, gördüklerini hatırlatan, uyguladıklarını anlatan,her bildiğini söylemeyen, her söylediğini bilen, konuşulacak yerde susan, susulacak yerde konuşan, rüyaları gerçekleştirmenin en kısa yolunun uyanmak olduğunu bilen ya bir yol bulup ya bir yol açan, yapabileceği kadar söz verip söz verdiğinden fazlasını yapan, zamanın değerini yaptığı işi olarak bilen eğitim neferleriyiz. MATEMATİZM ayrıcalığını ÜCRETSİZ olarak Matematizm.com da bulacaksınız.

Örnek video (Lise 10 Fonksiyonlar): https://www.youtube.com/watch?v=Qbz4rscPRe4

imza: Oyun - Forum
11-03-2020 22:13
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

11-03-2020 22:13
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Matematizm.com – Matematik dersleri indir, Matematizm.com – Matematik dersleri Videosu, Matematizm.com – Matematik dersleri online izle, Matematizm.com – Matematik dersleri Bedava indir, Matematizm.com – Matematik dersleri Yükle, Matematizm.com – Matematik dersleri Hakkında, Matematizm.com – Matematik dersleri nedir, Matematizm.com – Matematik dersleri Free indir, Matematizm.com – Matematik dersleri oyunu, Matematizm.com – Matematik dersleri download


Matematizm.com – Matematik dersleri
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 13-04-2021, 19:01

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön