Çeşitli Sebeplerden Dolayı Artık Siteye Üye Olmak İçin Davetiye Kodu Gerekiyor.

Davetiye Başvurusunda Bulunmak İçin Buraya Tıklayın.

Kırık Linkleri/Kapanan Siteleri Bize Rapor Edin ! ! !

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Elektronik İmza Nasıl Alınır
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
grikedi
Rank 4
*

Üçgen  Mesajlar: 535
Üçgen  Üyelik Tarihi: 17-06-2016
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Site Adresi: Eimza.net
Site Konusu: E-imza başvuru

Merhabalar. Elektronik İmza Nasıl Alınır? Elektronik imza; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunca onaylanan elektronik sağlayıcılar tarafından alınmaktadır. Eimza.net sitesinin temel amacı, kullanıcıların günlük işlerinin akışını sağlayabilmek için elektronik imza sahibi olmalarını sağlamaktır. Elektronik imza başvurusunda bulunmak eimza.net sayesinde son derece kolaydır.

Sizde elektronik bir imzaya sahip olmak isterseniz web sitemizde yer alan iletişim numaramızdan bize ulaşabileceğiniz gibi sağ tarafta yer alan hızlı iletişim formunu doldurabilirsiniz. En geç 15 dakikalık bir süre içerisinde danışmanlarımız sizinle iletişime geçeceklerdir. E-imza nasıl alınır? Sorusuna verilebilecek en iyi cevaplardan bir tanesi eimza.net ‘dir.

[Resim: 4-768x342.png]

E-imza Başvurusu İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Eimza başvurunuzu tamamlayabilmeniz için imzanızın kullanım alanını belirtmeniz gerekecektir. Bireysel ve kurumsal olarak iki ayrı sınıfa ayrılan elektronik imza, gerekli evraklar bakımından da iki ayrı sınıfa ayrılmaktadır.

Bireysel Elektronik İmza İçin;

Eimza talebinde bulunan bireyin T.C. kimlik numarasının açıkça yazılı olduğu, nüfus cüzdanı, pasaport, sürücü belgesi vs. gibi fotoğraflı kimlik belgesinin aslı,
Nitelikli Elektronik Sertifika taahhütnamesi ve başvuru formu

Kurumsal Elektronik İmza İçin;

Ticaret Sicil Memurluklarından son 6 ay içerisinde alınmış faaliyet belgesinin aslı,
E-imza talebinde bulunan bireyin T.C. kimlik numarasının açıkça yazılı olduğu, nüfus cüzdanı, pasaport, sürücü belgesi vs. gibi fotoğraflı kimlik belgesinin aslı,
İmza belgesinin fotokopisi,

Nitelikli Elektronik Sertifika taahhütnamesi ve başvuru formu.

Eğer e-imza başvurusu yapmak istiyorsanız bu durumda eimza.net aracılığıyla ilgili detaylara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Backlink Paketleri
30-01-2021 23:05
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

30-01-2021 23:05
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Elektronik İmza Nasıl Alınır indir, Elektronik İmza Nasıl Alınır Videosu, Elektronik İmza Nasıl Alınır online izle, Elektronik İmza Nasıl Alınır Bedava indir, Elektronik İmza Nasıl Alınır Yükle, Elektronik İmza Nasıl Alınır Hakkında, Elektronik İmza Nasıl Alınır nedir, Elektronik İmza Nasıl Alınır Free indir, Elektronik İmza Nasıl Alınır oyunu, Elektronik İmza Nasıl Alınır download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  MYK Belgesi nedir nasıl alınır sorgulama veren kurumlar Superisi 0 49 06-04-2021 21:36
Son Mesaj: Superisi
  Cami Halısı Nereden Alınır? creeper123 0 62 18-03-2021 23:03
Son Mesaj: creeper123
  Elektronik sigara nedir? Laplace 0 74 10-12-2020 17:54
Son Mesaj: Laplace
  İstanbul Baklava Nereden Alınır? grikedi 0 93 23-11-2020 01:46
Son Mesaj: grikedi
  Kutu harf - tabela nereden alınır grikedi 0 154 23-04-2020 15:47
Son Mesaj: grikedi
  mühendislik , yazılım , elektronik ,enerji Tanitim 0 200 10-04-2020 03:06
Son Mesaj: Tanitim
  Giyim , Elektronik eşya , Kozmetik Tanitim 0 205 26-03-2020 21:47
  Giyim , Kozmetik , Elektronik eşya Tanitim 0 195 26-03-2020 21:02
  İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır creeper123 0 159 02-03-2020 03:34
Son Mesaj: creeper123
  En iyi Güvenilir Osmaniye elektronik eşya tamiri Tanitim 0 220 07-01-2020 20:33

Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 13-04-2021, 22:03

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön