Çeşitli Sebeplerden Dolayı Artık Siteye Üye Olmak İçin Davetiye Kodu Gerekiyor.

Davetiye Başvurusunda Bulunmak İçin Buraya Tıklayın.

Kırık Linkleri/Kapanan Siteleri Bize Rapor Edin ! ! !


Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Orgonit Nedir? Ne İşe Yarar?
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
HubeleMiBubele
Rank 1
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 34
Üçgen  Üyelik Tarihi: 17-05-2020
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Orgonit Nedir? Ne İşe Yarar?
Bir kafes, metal yongalar, tozlar ve şeritler içeren bir fiberglas reçinenin kombinasyonu, Wilhelm Reich'in araştırmasının 1930'lar ve 40'larda gösterdiği ve kanıtladığı gibi, orgon (genellikle chi veya prana olarak da bilinir) enerjisini çekme ve yakalama kapasitesine sahip bir matris sağlar. . Eklenen bir kristal işlemi yoğunlaştıracaktır. Etkiler, belirli geometrik düzenler ve kristalin belirli bir göreve veya hedefe programlanmasıyla artar. Cam elyaf reçinesini metal parçacıklarla birleştirmek, Wilhelm Reich tarafından tanımlanan ve daha sonra “Orgonit” olarak adlandırılacak olan Orgone çekici-itici etkisini üretir.

Orgonit, cep telefonlarından, televizyonlardan, bilgisayarlardan, elektronik cihazlardan, radyo alıcı-vericilerinden ve bir insanı çevreleyen elektromanyetik alanlara uyumlu olmayan diğer birçok elektrikli cihazdan gelen ölü enerjiyi dönüştürür. Bu enerjiler daha yüksek bir dereceye kadar döndürülerek yüksek bir duruma dönüşmesine ve herhangi bir zararlı yan etki olmaksızın çevreye tam olarak entegre olmasına izin verir.

İnsan vücudunu kapsayan bu enerjiler, birçok kültürde olduğu kadar bilim camiasında da Aura, Spirit, Chi, Prana, Bio-Energies ve EMF olarak anılır. Bunlar, bir insan enerji alanını çevreleyen toplam enerjilerle ilgili en yaygın terimlerden sadece birkaçıdır. Şu anda dünyanın bazı bölgelerinde kullanılan GDVe cihazları ve teşhis uzmanları, vücudu çevreleyen alanın net bir resmini oluşturabilmektedir. Kirlian fotoğrafçılığı aynı zamanda herhangi bir sağlıklı organizmayı çevreleyen mavi yaşam enerjisini pahalı ekipman olmadan yakalamanın bir yöntemidir.

Orgonitin Faydaları: Bitki büyümesini artırır, suyu detoksifiye eder ve arındırır, daha sakin bir ortam yaratır, negatif enerjileri temizler, psişik yeteneklerin uyanmasına yardımcı olur ve çok daha fazlasını yapar.

ÖZELLİKLER:

► sürekli çalışır

► yüksek kaliteli kristaller ve malzemeler içerir

► herhangi bir güç biçimi gerektirmez

► Negatif orgon enerjisini emmez, bu nedenle doldurma, temizleme ve bakım gerektirmez (standart doğal kristallerin aksine)

► el yapımı

Orgonit Nedir?

Orgon Araştırmasının Kısa Bir Tarihi

1930'larda ve 1940'larda, Dr. Wilhelm Reich, değiştirilebilen bir gayger sayımıyla, orgon olarak adlandırdığı eterik enerjinin (yaşam, chi, vs.) algılayabiliyor ve ölçebiliyordu.

Reich, fiberglas (organik madde) ve metal talaşı (inorganik madde) katmanlarının üstüste yığılmasıyla orgon enerjinin hem faydalı, pozitif halinin (Reich'in tanımıyla“OR” veya “POR, pozitif orgon,) hem de sonra, negatif halinin (“ DOR”, ölümcül -ölümcül- orgon) çekilip, toplanabildiğini saptadı.

Bu basit yapıya sahip olma özelliği kullanarak orgon aküleri ya da “oracs” olarak adlandırıldığı büyük kutular inşa edilmiş ve kanser de dahil kapsamlı donanım hastalarını bir süre içinde oturtarak iyi iyidi.

1986 yılında, Almanya'da bilimadamları açısından bir boy'daki, 30 bir veyagon akümülatör tedavisinin, başka hiçbir fiberglass kutuda sağlığı açısından olumlu, psiko-fizyolojik etkilerinin olduğunu bildirerek, "araştırmamızda yaşlı sonuçlar, Reich ve ortaklarının iddiası orgon" akümülatörün insan organizmalarında ve hayatta kalıp yaşayamamaktan bir gerçek olduğunu düşünüyorlar.

Reich'in bilim çalışmaları, 1960'larda çok daha açık görüşlü bir Rusadamı olan Dr. Nikolai Kozyrev tarafından azimle devam ettirildi. Dr. Kozyrev, bu enerjilerin her yerde olduğu için kullanılmış olarak keşfedilmişti ama ne ki Reich'den yararlanamayacaktı. Kozyrev'in Reich'i ve benzerki doğrulamalayan bu çalışması, 1991'de sonların bitmesine kadar gizli tutulmuştu.

yolundan giden yolda "Ph.D göstergeleriki demirdenin iki üzerinde de olan bir araştırma araştırmacısı, Kozyrev'in geleceğinden ve yavaş da olsa Batılıde yaygın hale getirenler. Sonunda de “resmi olarak” görünmeyen, evrensel enerjinin “karanlık” “vakum flux” (vakum flux), “sıfır-noktası enerji” (sıfır-noktalı enerji), yani sorduğunuz kişiye göre değişebilenler ile kabul edenleri kabul edenler .

Orgonit'in Gelişimi

Reich, Orgonon adlı laboratuvarını bir yer olan ABD'nin Maine düşmüştü. Burası, o zamanların "ölümcül orgon kaynaklarından en izole olan yerdi. Orgon akümülatörünü DOR (ölümcül veyagon) eskia yakın bir yerde (nükleer vs. vermeleri) akümülatörün içinde küçük potansiyele sahip potansiyele sahip olduğundan dolayı akümülatörün içindeki enerjileri hedefdi. O yön, konumlandıran orgon akümülatör performansı bir faktördür.

2000 yılında, Dondurulmuş Croft çifti, organik ve organik talaşlarıyla, organik ve kalıplarıyla aynı şekilde şekillendirilebilir.

Carol Croft'un sahip olduğu enerjileri açısından yeteneğinin, sahip olduğu her şeyden önemli olmayan bir değerden yararlanma, uygun ve uygun olması için içlerine küçük kuvar kristalleri kullanarak bunu bir adım öteyedı. Reçine/metal kalıpna yapılan bu eklenti; otomatik olarak uygun olan, makul fiyatlı, uygun maliyetli bir şekilde satın alınabilecek bir üründe yetiştirilebilir.

Orgonit, bir DOR beslemesine yakınsa, onu etkili ve sürekli şekilde POR'a geçirme ve yayar. Başlıbaşınalarından gelen güçlü enerji yayıcıları -kaçınılmaz bir- pozitif enerji vericileri yaratır.

Orgonitteki reçel, iyileştirme sürecindeyken büzülür, kuvars kristalini sürekli olarak yetiştirilir, bu da kristalin içinde piezoelektrik etkisi yaratır. Yani, bitiş noktaları elektriksel olarak polarize olur. Ki orgonitin pozitif enerji enerji santralinden gelene inanılır.

Bu sayede veyagonit, Reich'in orgon akümülatörlerle olan malzeme bir malzemeyi temsil eder. Reich'in “oracs” pozitif gibi bir etki göstermiyordu; orgonit bunu doğal ve sürekli olarak yapıyor.

Orgonit Bağış Hareketi

Son birkaç temelin sayılarının sayılarının üzerinde toplamaların artması ve bu evlerimizin, üzerinde kalın olan bir DOR'un/negatif enerjiyle kaplaması; kuraklık, negatiflik ve korku gibi güçlüdi. Bununla birlikte, bu araçla birlikte ulaşımın önlenebileceği şekilde bir araçla donatıldı ve artık muffin geniş kapsamlı KuleAvcıları olarak adlandırılır.

Detaylı Bilgi İçin: https://technogezgin.com/orgonit-nedir-o...-nelerdir/
11-07-2021 10:57
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

11-07-2021 10:57
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Orgonit Nedir? Ne İşe Yarar? indir, Orgonit Nedir? Ne İşe Yarar? Videosu, Orgonit Nedir? Ne İşe Yarar? online izle, Orgonit Nedir? Ne İşe Yarar? Bedava indir, Orgonit Nedir? Ne İşe Yarar? Yükle, Orgonit Nedir? Ne İşe Yarar? Hakkında, Orgonit Nedir? Ne İşe Yarar? nedir, Orgonit Nedir? Ne İşe Yarar? Free indir, Orgonit Nedir? Ne İşe Yarar? oyunu, Orgonit Nedir? Ne İşe Yarar? download


Orgonit Nedir? Ne İşe Yarar?
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 02-07-2022, 15:17

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön