Çeşitli Sebeplerden Dolayı Artık Siteye Üye Olmak İçin Davetiye Kodu Gerekiyor.

Davetiye Başvurusunda Bulunmak İçin Buraya Tıklayın.

Kırık Linkleri/Kapanan Siteleri Bize Rapor Edin ! ! !


Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
İnstagram'dan Para Kazanma Yöntemleri
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
HubeleMiBubele
Rank 1
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 27
Üçgen  Üyelik Tarihi: 17-05-2020
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
İnstagram'dan Para Kazanma Yöntemleri
Herkes Instagram'da nasıl para kazanılacağını bilmek istiyor. Bir içerik oluşturucu olarak çalışmayı, bağlı bir pazarlamacı olmayı, kendi ürünlerinizi satmayı veya daha fazlasını öğrenin. Instagram'da nasıl para kazanılacağını bilmek ister misiniz? Birden fazla yol var.

Yaratıcılar paranın aktığı yere gider. Rakiplerin içerik oluşturucu fonlarından bolca akan parayla Instagram, platforma yeni gelir akışları eklemek için üzerine düşeni yapıyor.

Bir ile artan sayıda yaratıcılarının izleyici para kazanma sponsorlu içeriğin kayması, Instagram en çeşitlendirilmiş yaklaşım sadece mantıklı ve dolar yapabilir.

Şu anda Instagram'da para kazanmanın dört ana yolu var:

Markaların sponsor olduğu içerik yayınlamak için etkileyici olarak çalışın
Başkalarının ürünlerini satan bir bağlı kuruluş pazarlamacısı olun
İpuçları ve reklamlar aracılığıyla içeriğiniz için para kazanın
Girişimci ol ve kendi ürünlerini sat
Yeni para kazanma araçları hakkında bilgi edinin, içerik oluşturucu örneklerinden ilham alın ve dört parça için de geçerli olan ipuçlarını bulun.

Instagram'da para kazanabilir misin?
Evet. Aslında, özellikle TikTok, Snapchat ve YouTube'daki rekabet kızışırken, içerik oluşturucuların platformda geçimlerini sağlamalarına yardımcı olmak Instagram için en büyük önceliktir.

Facebook ve Instagram'ın üst düzey patronu Mark Zuckerberg, Haziran 2021'de şirketin ilk İçerik Oluşturucu Haftası'nda, “Amacımız, sizin gibi içerik oluşturucuların geçimlerini sağlayabilecekleri en iyi platform olmak” dedi.

Sponsorlu içerik ve bağlı pazarlama , içerik oluşturucuların platformda kazanmalarının en iyi yolları olmaya devam ediyor. Şimdi Instagram, şirketin rakiplerinin gerisinde kaldığı doğrudan para kazanma cephesinde çabaları yüksek vitese geçiriyor .

Yeni doğrudan para kazanma çabaları
2020'de tanıtılan Canlı Rozetler , takipçilerin yayınlar sırasında 0,99 ila 4,99 ABD Doları arasında değişen kalpler satın alarak içerik oluşturucuları desteklemesine olanak tanır.

Belirli pazarlardaki içerik oluşturucular da IGTV reklamlarından gelir payı elde edebilir.

İçerik Oluşturucu Haftası sırasında şirket, yerel bir ortaklık aracını , yeni içerik oluşturucu mağazası seçeneklerini ve rozetler ve Canlı oturumlarla dönüm noktalarına ulaşma bonuslarını tanıttı . Instagram başkanı Adam Mosseri ayrıca abonelikler , kapılı içerik , ürün girişimleri ve hatta NFT'lerle dalga geçti . İçerik oluşturuculara Makaralar göndermeleri için ikramiye verecek bir teşvik üzerindeki testler de şu anda devam etmektedir.

Instagram'da ne kadar para kazanabilirsiniz?
Oran standardizasyonu söz konusu olduğunda , yaratıcı ekonomi vahşi, vahşi batı kadar hantal olmaya devam ediyor. Instagram'da ne kadar para kazanabileceğiniz, kimlik bilgilerinize, kitle boyutunuza, katılımınıza, stratejinize, koşuşturmanıza ve bir tutam aptal şansınıza bağlıdır.

Ne yazık ki ırkçılık , içerik oluşturucuların Instagram'da ne kadar kazandığını da etkiliyor . @influencerpaygap gibi hesaplar , içerik oluşturucuların ne kadar ödeme aldığına şeffaflık getirerek ödeme oranı farkını kapatmayı amaçlıyor.

İşte bazı içerik oluşturucuların ve ünlülerin bildirildiğine göre ne kadar para kazandıkları:

250$-300$: Influencer pazarlama platformu Heartbeat'in bir Business Insider röportajında CEO'suna göre, mikro influencerların sponsorlu bir gönderide kazandığı ortalama miktar
300 $ : 13 bin takipçisi olan bir mikro-influencer'ın sponsorlu Makaralarda topladığı bildirildiğine göre miktar .
750 ila 1.000 ABD Doları : Sponsorlu gönderi başına (üç slayta kadar ) “bitki etkileyicisi” Nick Cutsumpas (@farmernicknyc, 63K+ takipçi) alınan miktar . İki ila üç dakika arasındaki IGTV videoları için 1.500 dolar alıyor.
$8,500 : “Robot influencer” Lil Miquela'nın (@lilmiquela, 2,5 milyon takipçi) sponsorlu gönderi başına kazandığı bildirildi .
102.000 $ : @goldenretriever'ın 2020'de 1,9 milyon takipçi ile Instagram'da öngörülen yıllık kazancı.
275.000 $ : Kendall Jenner'a 2017'de Fyre Festivalini tanıtmak için tek bir Instagram gönderisi için ödenen miktar. Daha sonra yanıltıcı ve reklam düzenlemelerine uymadığı için 90.000 dolar ödedi .
1.015.000 $ : The Rock'ın 2020'de tek bir sponsorlu gönderi için kazandığı bildirilen miktar .
Instagram'da nasıl para kazanılır
Strateji 1: Bir markayla ortak olun
Instagram, markaların ve içerik oluşturucuların birbirlerini bulmalarına yardımcı olmak için bir pazar yeri yaratıyor. Bu arada, uygun içerik oluşturucular Brand Collabs Manager'da para kazanma araçlarını kullanmaya devam edebilir, bir etkileyici ajansla çalışabilir veya ilgili markalara ulaşabilir .

Brand Collabs Manager , ABD'de şu özelliklere sahip Instagram içerik oluşturucuları tarafından kullanılabilir:

Aktif İşletme veya İçerik Oluşturucu hesapları
10.000+ takipçi
Orijinal videolarda 100 saatten fazla izlenme süresi veya son 60 günde 1.000 birleşik katılım (beğeni ve yorum)
İçerik ihlali geçmişi yok
İlgi alanlarınıza, değerlerinize ve alışveriş geçmişinize uygun markaları arayın.

Sephora, Lululemon ve Savage X Fenty gibi giderek artan sayıda marka da, yükselen etkileyicileri büyükelçi programlarına aktif olarak katıyor. Araştırmanı yap. Bir markaya uygun olacağınızı düşünüyorsanız, özellikle uzun vadeli bir ortaklığa yol açacaksa, başvurmanız faydalı olabilir.

Strateji 2: Bağlı kuruluş bağlantılarından yararlanın
Bağlı kuruluş pazarlaması, etkileyicilerin ilham verdikleri satışlardan komisyon kazanmalarını sağlar.

O nasıl çalışır? Gönderilerde, Hikayelerde veya Instagram biyografilerinde paylaşılan izlenebilir bağlantılar ve promosyon kodları, markaların etkileyici tavsiyelerini izlemesine olanak tanır. Komisyon , ortaklığın tıklama başına ödeme veya edinme başına maliyet modeli içermesine bağlı olarak %10-20 arasında değişebilir .

Strateji 3: İçeriğinizden para kazanın
Eğlence veya bilgi değeri sunan içeriklerle bir hedef kitle oluşturan içerik oluşturucuların Instagram'da giderek artan sayıda para kazanma yolu var.

Geçitli içerik, abonelikler ve hatta bir NFT pazarı gibi seçenekler yakında uygulamada mevcut olabilir. Şimdilik, Instagram içeriğinizi toplamanın başlıca yolları burada.

IGTV Reklamları

Mayıs 2020'de Instagram, IGTV videolarında oynatılan 15 saniyelik reklamlardan elde edilen geliri paylaşmaya başladı. Bu yaklaşım, rev payının profesyonel video yıldızını oluşturduğu YouTube'un başucu kitabından bir sayfa çıkarır.

Uzun biçimli video içeriği yayınlayan içerik oluşturucular için bu kayda değer bir gelir kaynağı olabilir.

Instagram Canlı Rozetleri

Instagram Canlı videoları yayınlayan içerik oluşturucular, izleyicilerden kalp rozetleri şeklinde "ipuçları" alabilir. Bir kullanıcı bir rozet satın aldığında, canlı sohbette adının yanında bir kalp simgesi görünür. Rozetler, oturum başına izleyici başına 250 USD'lik bir sınırla, 0,99 ile 4,99 ABD Doları arasındadır.

Instagram, rozetlere ek olarak, canlı yayınlar ve farklı hesaplarla ekip oluşturma dahil olmak üzere belirli Instagram Live dönüm noktalarına ulaşan içerik oluşturucuları ödüllendirmeye başlıyor. Benzer avantajlar yakında Reels içerik oluşturucularına da sunulabilir.

Strateji 4: Kendi ürün veya hizmetlerinizi satın
Fotoğraf filtrelerinden ürün ve podyuma hazır ürün gruplarına kadar birçok içerik oluşturucu, girişimci olarak Instagram'da çifte görev yapıyor.

Geçmişte, ürün veya hizmetlerini uygulamada satmak isteyenler ya bio-in-bio yoluna gidebilir ya da markaları için ayrı bir işletme hesabı açabilirdi . Fisayo Longe, bir dijital yaratıcı olarak başarı elde ettikten sonra 2016 yılında KAI kolektifini başlattığında ikinci yolu seçti.

Yakında içerik oluşturucular, kişisel içerik oluşturucu hesaplarından da Instagram Mağazaları açabilecek ve diğer özelliklerin yanı sıra ürün başlatma araçlarına erişebilecek. Instagram, İçerik Üretici Mağazaları'nı yıl sonuna kadar uygun ABD'li içerik oluşturucuların kullanımına sunmayı planlıyor.

Instagram'da para kazanmak için ipuçları
İçerik oluşturucu ekonomisindeki yeriniz ne olursa olsun, bu ipuçları para kazanmanıza ve müşterilerinizi ve izleyicilerinizi mutlu etmenize yardımcı olacaktır.

nişinizi bulun
Gotik vegan etkileyicilerden kıdemli vatandaş moda uzmanlarına kadar Instagram, birden çok tireli ilgi alanına sahip kişilerin topluluklarını bulabilecekleri yerdir.

Açınızı tanımlayın. Tutkularınız, ilgi alanlarınız, ahlakınız, deneyimleriniz, mesleğiniz veya yukarıdakilerin tümü tarafından şekillendirilmiş olsun, hayata baktığınız lensi paylaşın.

Orijinallik anahtardır
Instagram'ın başkanı Mosseri Zuckerberg ile yakın tarihli bir Instagram Live oturumunda “Markalı içerik, içerik oluşturucu ekosisteminin arkasındaki ekonomik motordur, ancak gerçekten doğru hissetmedikçe çalışmaz” dedi .

Kendiniz için nasıl savunacağınızı öğrenin
Büyük markalar ve ajanslarla pazarlık yapmak göz korkutucu görünebilir. Ancak kariyerinizi ayakta tutmak ve tükenmişliği önlemek için adil oranları savunmak önemlidir.

Şeffaflıkla güven oluşturun
Reklam düzenlemelerine uyun. Düzenlemelere uymayan sponsorlu içerik, kaldırılma veya para cezasına çarptırılma riskiyle karşı karşıyadır. Ancak aynı zamanda kitlenizin önerilerinize ne kadar güveneceğini de tehlikeye atar.

Detaylı bilgi için -> https://technogezgin.com/instagramdan-pa...yontemler/
11-07-2021 11:00
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

11-07-2021 11:00
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

İnstagram'dan Para Kazanma Yöntemleri indir, İnstagram'dan Para Kazanma Yöntemleri Videosu, İnstagram'dan Para Kazanma Yöntemleri online izle, İnstagram'dan Para Kazanma Yöntemleri Bedava indir, İnstagram'dan Para Kazanma Yöntemleri Yükle, İnstagram'dan Para Kazanma Yöntemleri Hakkında, İnstagram'dan Para Kazanma Yöntemleri nedir, İnstagram'dan Para Kazanma Yöntemleri Free indir, İnstagram'dan Para Kazanma Yöntemleri oyunu, İnstagram'dan Para Kazanma Yöntemleri download


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Al Sat Yaparak Para Kazanma Rehberi HubeleMiBubele 0 24 09-07-2021 10:51
Son Mesaj: HubeleMiBubele
  İnternetten para kazanma yöntemleri evdepara.com adresinde! nullsix 4 1,055 16-04-2019 22:00
Son Mesaj: anilcagliyan
  Para Kazanma Superisi 5 1,295 29-03-2019 00:28
Son Mesaj: makaleci
  Dailymotion İle Çok Para Kazanma Taktikleri ! Bulut 11 3,230 11-03-2019 04:08
Son Mesaj: thekement
  Youtube İle Çok Para Kazanma Taktikleri Bulut 11 2,768 11-03-2019 04:05
Son Mesaj: thekement
  PARA KAZANMA SİTESİ cego 0 419 31-01-2019 11:05
Son Mesaj: cego
  Çok sayıda evden para kazanma metodu burada anlatılıyor nullsix 1 837 04-11-2017 13:55
Son Mesaj: metehank
  İnternetten para kazanma grikedi 6 1,818 31-07-2017 00:54
Son Mesaj: AGAM
  Para Ciftlikte İle İntentten Para Kazanin bomba 10 2,561 24-07-2017 11:18
Son Mesaj: beysus
  oyun oyna para kazan sanal oyun gerçek para aslaan87 4 1,636 09-05-2017 01:52
Son Mesaj: rree64

İnstagram'dan Para Kazanma Yöntemleri
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 25-07-2021, 11:14

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön