Çeşitli Sebeplerden Dolayı Artık Siteye Üye Olmak İçin Davetiye Kodu Gerekiyor.

Davetiye Başvurusunda Bulunmak İçin Buraya Tıklayın.

Kırık Linkleri/Kapanan Siteleri Bize Rapor Edin ! ! !

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Plaka Tanıma Sistemleri
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
grikedi
Rank 5
*

Üçgen  Mesajlar: 794
Üçgen  Üyelik Tarihi: 17-06-2016
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Plaka Tanıma Sistemleri
Plaka tanıma sistemleri satış firması arıyorsanız hoş geldiniz. Otomatik plaka Tanıma sistemleri, saatte 100 milin üzerinde hızla seyahat eden araçların plaka görüntülerini yakalayabilir!

Otomatik Plaka Tanıma, sabit veya hareketli araçlarda plaka numaralarını otomatik olarak okuyan, başarısı kanıtlanmış bir sistemdir. Araç plaka numaralarının görüntülerini otomatik olarak yakalar ve bunları hedef araç veritabanlarında tutulan çeşitli listelerle anında kontrol eder. Bir eşleşme bulunduğunda, alarmlar tetiklenebilir ve ALPR sistem operatörünün anında harekete geçmesine olanak tanır.

[Resim: Yazilimvitrincom.png]

Kameralar araçların içine rahatlıkla yerleştirilebildiği gibi otoyollarda, kavşaklarda, gişelerde ve otoparklarda da konumlandırılabilir. Renkli kameralar ve kızılötesi teknolojisi 7/24 çalışmaya izin verir.

Sabit Plaka Tanıma Sistemleri

Bir şehir, bölge veya kritik altyapı konumu çevresinde stratejik izleme ve istihbarat toplama için kolluk kuvvetlerine sunulan sabit kamera.

Mobil Plaka Tanıma Sistemleri

Polis araçlarının çatısına yaygın olarak monte edilen ve plaka/plakaların renkli içerik görüntülerini ve Kızılötesi (IR) görüntülerini yakalayan kameralar.
Portatif Plaka Tanıma Sistemleri

Bir treyler üzerine monte edilmiş, farklı ekran boyutlarına sahip kameralar, hızlı ve gizli olarak devreye alınabilen plaka tanıma sistemine sahip kameralar tüm plaka tanıma sistemlerimizi görüntüleyin.

Plaka Tanıma Sistemleri Satış Firması

Yazılım Vitrin firması otopark sistemleri ve otopark bariyeri gibi hizmetlerle birlikte plaka tanıma sistemlerini de sunmaktadır. Bu hizmetleri daha detaylı öğrenmek için Yazılım Vitrin sitesine göz atabilirsiniz.

Backlink Paketleri
25-11-2021 21:27
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

25-11-2021 21:27
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Plaka Tanıma Sistemleri indir, Plaka Tanıma Sistemleri Videosu, Plaka Tanıma Sistemleri online izle, Plaka Tanıma Sistemleri Bedava indir, Plaka Tanıma Sistemleri Yükle, Plaka Tanıma Sistemleri Hakkında, Plaka Tanıma Sistemleri nedir, Plaka Tanıma Sistemleri Free indir, Plaka Tanıma Sistemleri oyunu, Plaka Tanıma Sistemleri download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Web Site Taşıt Tanıma Sistemi Opet Otobil grikedi 0 181 08-01-2022 02:20
Son Mesaj: grikedi
  iskenderun Ses Sistemleri ve Kamera Sistemleri Sizinle Tanitim 0 557 10-03-2020 00:41
Son Mesaj: Tanitim
  Yüz Tanıma Sistemi ve Diğer Teknolojik Sistemler creeper123 0 786 04-03-2020 23:02
Son Mesaj: creeper123
  Kamera sistemleri , Güvenlik sistemleri , Kamera sistemleri fiyatları Tanitim 0 553 08-10-2019 14:16
  vakumlu kaldırma sistemleri, vakumlu taşıma sistemleri, vakumlu kaldırma cihazları Tanitim 0 611 14-06-2019 16:58
  Detay Enerji - Güneş Enerji Sistemleri Sıcak Su Sistemleri Laplace 0 693 19-09-2018 21:01
Son Mesaj: Laplace
  Plaka Kodu Bulma resthit 1 997 12-04-2017 00:07
Son Mesaj: soenrbeysss
  Bebek Plakası | Bebeğinize Özel Plaka Size Özel Tasarım cirox 0 1,419 26-05-2015 00:45
Son Mesaj: cirox
  Depo Raf Sistemleri, Depo Rafları ve Çelik Raf Sistemleri cirox 0 1,200 27-10-2014 15:37
Son Mesaj: cirox
  Kamera Sistemleri , Alarm Sistemleri , Kamera Sistemi xPbacklink 0 1,208 08-09-2014 18:27
Son Mesaj: xPbacklink

Plaka Tanıma Sistemleri
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 08-08-2022, 08:05

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön