Çeşitli Sebeplerden Dolayı Artık Siteye Üye Olmak İçin Davetiye Kodu Gerekiyor.

Davetiye Başvurusunda Bulunmak İçin Buraya Tıklayın.

Kırık Linkleri/Kapanan Siteleri Bize Rapor Edin ! ! !

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
isimli cüzdan
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
creeper123
Rank 5
*

Üçgen  Mesajlar: 2,605
Üçgen  Üyelik Tarihi: 02-06-2017
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
isimli cüzdan
Yedi yaşımda kaybettiğim annemden romantikliği, kadınsı duyarlılığı babamdan ise gerçekçiliği/soğukkanlılık miras edindim genetik olarak. Eserlerimde annemden aldığım romantizmle babamdan aldığım soğukkanlılık arasında mekik dokuyordum. Annemi sevdiğim kadar babamdan nefret ediyordum.

Psikolojiye anne/ babam ve teyzemin ruhlarını analiz etmek istediğim için ilgi duydum. Bu üç insanın da kişiliğimin oluşmasında olumlu/ olumsuz katkıları olmuştu. Kişiliğime ruh veren insanların ruhlarını tanımak istiyordum kendi ruhumu tanımak için. Psikolojideki yetkinliğimle Henri Brulard'da tanışıyordum. Dram, çocuk yaşta annemi benden aldığı gibi babamın sevgisizliğiyle beni terbiye etmişti. İçimde hayata karşı biriktirdiğim öfkenin nedeni buydu. Bana adil davranmayan hayata adil davranmadığım gibi dürüst de olmayacaktım.

On altı yaşında babamdan ayrıldığım gün, kin hükümdarlığını kurmuştu içinde." Yüzünü seyrediyorum onun. Alnındaki mimikler elinde detektörle define kazısına çıkmış gibi kuyu kazıyordu sanki. Bakışları mı gökyüzüne çevirmişti gözlerinden süzülen yaşlar sıra halinde yanaklarından boynuna doğru süzülürken anlatmayı sürdürüyordu hayatını. Babamın bana aldığı isimli cüzdanı sürekli yanımda taşıyordum. "Gururumdan dolayı elimin tersiyle ittiğim babamın sevgisine içten içe bir köpeğin kemiğe muhtaç olduğu kadar muhtaçtım aslında. Kendimi hiçbir şeye ait hissetmemem de o yılların içimde açtığı devasa acıların sonuçlarıydı. İçimdeki gelgitler ruhumu par çalıyordu.

Bazen babam gibi katı duygusuz bazen de annem gibi çekingen duygulu romantik birisi oluyordum. Bir gün aklının di ger gün kalbinin yargıcı karşısında buluyordum kendini. Yalan bu tür sorgulamalarımda bana senin gibi kucağını açıyordu. Kendi gerçeğimden kaçtıkça yazın gerçeği içerisindeki haklı yerimi ala cağımı bilmeden yazına sığınıyordum anne kucağına sığınır gibi. Kendimi korumak adına aşırı duygu taşkınlıklarına aşırı sev meye/aşık olmamaya özen gösteriyordum.
23-01-2022 17:05
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

23-01-2022 17:05
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

isimli cüzdan indir, isimli cüzdan Videosu, isimli cüzdan online izle, isimli cüzdan Bedava indir, isimli cüzdan Yükle, isimli cüzdan Hakkında, isimli cüzdan nedir, isimli cüzdan Free indir, isimli cüzdan oyunu, isimli cüzdan download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kemer Cüzdan Seti creeper123 0 116 23-01-2022 18:00
Son Mesaj: creeper123
  Erkek kemer cüzdan tesbih seti creeper123 0 113 23-01-2022 16:00
  Pedagog Oya Akbaş'ın Anne Karnından Yuva Sıcağına isimli Çocuk eğitimi kitabı nullsix 0 455 02-11-2019 23:34
Son Mesaj: nullsix
  iPhone cüzdan kılıf Laplace 0 468 19-04-2019 13:25
Son Mesaj: Laplace
  cüzdan kılıf Laplace 0 427 19-04-2019 12:47
  cüzdan kilif Laplace 0 403 16-04-2019 17:24
  Steam Cüzdan Kodu creeper123 0 739 16-11-2018 17:40
  Steam Cüzdan Kodu Superisi 0 614 04-06-2018 20:10
Son Mesaj: Superisi

isimli cüzdan