Çeşitli Sebeplerden Dolayı Artık Siteye Üye Olmak İçin Davetiye Kodu Gerekiyor.

Davetiye Başvurusunda Bulunmak İçin Buraya Tıklayın.

Kırık Linkleri/Kapanan Siteleri Bize Rapor Edin ! ! !

Cavit Bulut


Cavit Bulut

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
En İyi Nasıl Para Kazanılır? [Rehber]
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
HubeleMiBubele
Rank 1
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 44
Üçgen  Üyelik Tarihi: 17-05-2020
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
En İyi Nasıl Para Kazanılır? [Rehber]
Hızlı bir şekilde ekstra para kazanmak ister misiniz? Eh, biraz çaba sarf etmeye istekliysen, bunu yapmak için her türlü fırsat var.

Kılavuzumuz, evinizi kullanarak veya sahip olduğunuz parayı kullanarak çevrimiçi para kazanmanın akıllı yolları dahil 47 para kazanma fikri içerir.

Paranı daha çok çalıştır
Kazandıklarınızın üzerine biraz daha fazla para kazanmanın en iyi yollarından biri, sahip olduğunuz parayı daha çok çalıştırmaktır.

1. Tasarruf oranınızı artırın
Tasarruf hesaplarındaki faiz oranları, geçen yıl en yüksek oranlı hesapların buharlaşmasından sonra, şu anda genel olarak acınacak durumda.

Yine de, her zaman olduğu gibi, bazı hesaplar diğerlerinden daha iyi oranlara sahiptir, bu nedenle faiz oranınız çok düşükse kesinlikle değiştirmeye değer.

Alternatif olarak faiz ödeyen cari hesaplara da göz atmalısınız.

2. Banka hesabını değiştirmek için ödeme alın
Cari Hesap Değiştirme Hizmetinin tanıtılması, banka hesaplarını değiştirmeyi her zamankinden daha kolay hale getirdi ve bu da sağlayıcıları değiştiricileri cezbetmeye istekli hale getirdi.

Bazı bankalar, cari hesabınızı değiştirmeniz için size 125 birim değerinde nakit veya kupon ödeyecektir.

3. Isa vergisiz tasarruf ödeneğinizi kullanın
Isas'a vergiden muaf yatırım yapmak için yıllık genel limit 2022-23'te 20.000 £'dir ve nakit Isa, hisse senetleri ve hisseler Isa veya yenilikçi finans ürünü arasında bölünebilir.

Vergi memuruna yaptığınız faizi gereksiz yere devretmediğinizden emin olmak için sunulan en iyi Isa fırsatlarını keşfetmeye değer.

4. Size ödeme yapan bir kredi kartı kullanın
Cashback kredi kartları , müşterileri her alışveriş yaptıklarında ödüllendirir.

Yaptığınız harcamanın bir yüzdesini kartınıza kredi olarak geri alırsınız. Günlük harcamalarınızı karta koyarak, potansiyel olarak yılda yüzlerce pound kazanabilirsiniz.

Bununla birlikte, faiz giderlerinin herhangi bir ödülden daha ağır basması muhtemel olduğundan, ay sonunda geri ödeyebileceğinizden daha fazlasını harcamaktan kaçınmak önemlidir.

5. Premium bonolarla şansınızı deneyin
Prim tahvilleri herhangi bir faiz ödemez, ancak her tahvil, sahiplerinin 1 milyon sterline kadar kazanabilecekleri aylık bir ödül çekilişine tabi tutulur.

Getirilerinizin geleneksel tasarruf yöntemlerinin sunduğu kadar yüksek olacağının garantisi yoktur, ancak bir gecede milyoner olma fırsatı cazip gelebilir.

6. Tasarruf etmeden önce pahalı borçları ödeyin
Hala pahalı borçları öderken tasarruf etme hatasına düşmeyin - yaparsanız paranızı çöpe atarsınız.

Aldığınız faiz tutarı, muhtemelen tasarruflardan elde ettiğiniz faizden çok daha fazla olacaktır.

%18,9 APR (asgari %2,5 geri ödeme ile) çeken bir kredi kartına 2.000 £ ödemek size yılda 349 £ tasarruf sağlarken, %1,5 kazanç sağlayan bir tasarruf hesabında 2.000 £ saklamak size aynı dönemde 30 £ kazandıracaktır.

7. Nakit paranızla uyuklamaya başlayın
Stoozing, %0 satın alma kredi kartından para kazanmanın bir yoludur .

Normalde bir cari hesaptan yapacağınız tüm harcamaları yapmak için %0 faizli bir kredi kartı kullanmayı içerir. Daha sonra cari hesabınızdan çıkacak parayı mevcut en yüksek faizli tasarruf hesabına yatırırsınız.

Kredi kartındaki minimum aylık ödemeyi öderseniz ve %0'lık anlaşma sona ermeden bakiyeyi kapatırsanız, bu yöntemle potansiyel olarak yılda yüzlerce pound kazanabilirsiniz.

Stoozing, tasarruf oranlarının yüksek olduğu birkaç yıl önce popülerdi. Tasarruf oranları bir uçurumdan düştüğü için günümüzde bunu yapmak daha zor. Bununla birlikte, bir kez yükselmeye başladıklarında, bu anlayışlı hareketin tekrar kendine gelmesi muhtemeldir.

8. Avantajlarınızı kontrol edin
Devlet tarafından mali durumunuzu artırmaya yardımcı olabilecek pek çok avantaj mevcuttur.

9. Kayıp parayı geri alın
Unutulmuş bir bankada veya tasarruf hesabında oturan paranız olabilir.

10. Daha iyi getiriler için paranızı yatırmayı deneyin
Hisse senetlerine yatırım yapmanın temellerini öğrenmeye istekliyseniz, paranızı bankada saklamaktan çok tasarruflarınızdan çok daha yüksek getiri elde edebilirsiniz.

Ancak, paranızı hisse senetlerine ve hisse senetlerine koyarken her zaman bir risk unsuru vardır. En deneyimli yatırımcılar bile bazen para kaybeder.

Bu nedenle genellikle fonlarınızı geniş bir yatırım yelpazesine yaymanız önerilir.

11. İyi bir yatırım platformu kullanın
Bazen fon süpermarketi olarak da adlandırılan bir yatırım platformu, yatırımcıların tek bir portföyde farklı şirketlerden çeşitli fonları satın almalarına ve tutmalarına olanak tanır.

Genellikle her bir fon hakkında kapsamlı araştırma ve bilgi sağlarlar, böylece geleneksel olarak yatırımla ilişkilendirilen riski azaltabilir ve müşterilerin piyasayı aşan getiriler elde etmelerine yardımcı olabilirler.

Hangi? hangilerinin en memnun müşterilere sahip olduğunu test etmek için 11 fon-süpermarket sağlayıcısını derecelendirdi ve her birine hizmetlerinin birkaç farklı yönü için puanlar verdi.

internetten nasıl para kazanılır
İnternet sizi paranızdan kolayca ayırabilir, ancak biraz yaratıcı düşünceyle çevrimiçi para kazanmanın birçok yolu vardır.

12. Eşyalarını eBay'de sat
Son 20 yıldır bir masaüstü bilgisayarın altına saklanmadıysanız, hemen hemen her şeyi satarak gelirinizi artırmak için kullanabileceğiniz web'deki en popüler açık artırma sitesi olan eBay'i duymuşsunuzdur.

Sadece eBay'in yaptığınız her türlü kârı yiyebilecek ücretlerine dikkat edin.

13. Gumtree ve Facebook Marketplace'te daha ucuza satış yapın
Ancak eBay, eşyalarınızı satmanıza izin veren çevrimiçi çevrimiçi platform değildir.

Gumtree , Preloved ve daha yakın zamanda Facebook Marketplace , satmak istediğiniz öğelerin reklamını ücretsiz olarak resimler ve açıklamalarla tamamlayabileceğiniz en büyük sitelerden bazılarıdır.

14. Anketlerde görüşlerinizi paylaşın
Anketleri çevrimiçi olarak tamamlayan kişilere küçük bir miktar ödeyen çok sayıda araştırma ajansı var.

Tek yapmanız gereken soruları cevaplamak. Valued Opinions ve Toluna daha büyük ajanslar arasındadır. Her anket için 50p ile 5 £ arasında herhangi bir yerde kazanmayı bekleyebilirsiniz.

15. Para kazandıran akıllı telefon uygulamalarını indirin
Birkaç akıllı telefon uygulaması, hızlı ve kolay para kazanmanın yollarını vaat ediyor.

Yukarıda bahsedilen Toluna için anket doldurmanız için size ödeme yapan bir uygulama var. Roamler uygulaması , yakınlarda üstlenebileceğiniz gizli alışveriş görevleri belirler. Receipt Hog gibi uygulamalar , alışveriş makbuzlarının resimlerini yükleyerek para kazanma şansı verir.

Her bir görevin ödemesi oldukça küçük olacağından, genellikle bunun gibi uygulamalardan çanta dolusu para kazanmayacağınızı unutmayın.

16. Fotoğraflarınızı çevrimiçi olarak satın
İyi bir fotoğraf çekebilirseniz, çevrimiçi olarak ondan biraz para kazanabilirsiniz.

Shutterstock, Alamy ve 123RF , üyeler yükledikleri görselleri indirdiklerinde katkıda bulunanlara ödeme yapar.

17. Becerilerinizi paylaşın
Birçok çevrimiçi site, boş zamanlarınızda becerilerinizden para kazanmanıza yardımcı olabilir.

Örneğin, DIY'de ustaysanız, Taskrabbit kullanarak bir ' görevci ' olabilirsiniz . Site, tuhaf işlerde yardıma ihtiyacı olan insanlarla biraz zamanı ve bilgisi olan insanları birbirine bağlar.

Fiverr veya Fivesquids'i , grafik tasarım becerileri gibi çevrimiçi olarak sağlayabileceğiniz bir hizmet sunmak için de kullanabilirsiniz .

18. Müziği para karşılığı gözden geçirin
Bir müzik tutkunuysanız, imzasız sanatçıları incelemek için para kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Slicethepie tam da bunu yapmanızı sağlar. Kullanıcılar, incelemelerinin kalitesine göre ödeme alır ve inceleyebileceğiniz sanatçı sayısında bir sınırlama yoktur.

19. Sahip olduğunuz şeyleri kiralayın
Nadiren kullandığınız şeyleri satmak yerine, çevrimiçi olarak başkalarına kiralayabilirsiniz.

Araçlar, abiyeler ve ev aletleri bu sitelerde en çok kiralanan eşyalar arasında yer alıyor ve eşyalarınızın fiyatını ve ne kadar süreyle ödünç vermek istediğinizi siz belirleyebilirsiniz.

20. Hediye kartlarında nakit paranın kilidini açın
Hiç gitmediğin dükkanlar için çok fazla hediye kartın mı var? Onların boşa gitmesine izin vermeyin! Card Yard gibi web siteleri , istenmeyen hediye kartlarındaki nakit paranın kilidini açmanıza izin verir.

bedava para nasıl kazanılır
Zaman dar olduğunda, bütçenizi dengelemek zor olabilir, ancak bir başlangıç ​​harcaması olmadan ekstra nakit yaratmak mümkündür.

Burada, ücretsiz para alarak banka bakiyenizi artırmanın yenilikçi yollarını bir araya getirdik.

21. Banka kartı geri ödemesini açın
Çoğu büyük banka ve yapı topluluğu, artık banka kartınızla mağazada ve çevrimiçi olarak yaptığınız harcamalarda %15'e kadar ödeme yapan özel geri ödeme planları sunuyor.

Geri ödeme fırsatları, harcama alışkanlıklarınıza göre düzenlenmiştir, ancak bunları etkinleştirmeniz gerekecektir. Bunu internet bankacılığı veya mobil bankacılık uygulamanız üzerinden yapabilirsiniz.

İstediğiniz teklifleri seçtikten sonra, para kazanmak için bağlantılı kartınıza harcama yapmanız yeterlidir.

22. Bir arkadaşınıza başvurun
Birçok şirketin, bazen müşterilere para kazandırabilecek bir arkadaşa tavsiye programları vardır.

Bir web sitesi – refermehappy – bu fırsatları bir araya getirir ve bir sosyal ağ görevi görerek daha fazla kişiye ödüllerden faydalanması için daha fazla fırsat sunar. Ama önce arkadaşlarına önerdiğin hizmetlerin uygun olduğundan emin ol.

23. Yarışmalara girin
Girebileceğiniz tüm en son yarışmaları toplayan Magic Freebies veya En Son Ücretsiz Şeyler gibi bir siteye kaydolun .

24. Ürünleri nakit olarak test edin
Gıdadan en son teknolojiye kadar yeni ürünleri piyasaya sürülmeden önce test etmekle ilgileniyorsanız, onlar hakkında fikir verdiğiniz için ödeme alabilirsiniz.

Ödüller, nakit ödeme veya hediye çekleri şeklinde gelir ve ne kadar alacağınız size önceden söylenmelidir.

Ücretli Ürün Testi de dahil olmak üzere çevrimiçi olarak kaydolabileceğiniz çok sayıda web sitesi vardır .

25. Her alışveriş yaptığınızda geri ödeme web sitelerini kullanın
Quidco ve TopCashback gibi geri ödeme sitelerinden geçerek satın alacağınız ürünleri satın almak için para kazanın .

26. Gizli alışverişi deneyin
Gizli alışveriş, yapmaktan zevk aldığınız şeyler için ödeme almanızı sağlar.

Gizli müşteriler, süpermarketleri, perakendecileri, restoranları ve otelleri test etmek için düzenli olarak kullanılır. Hangi görevleri yaptıklarını görmek için Mystery Shoppers ve Market Force'a kaydolun .

Evinizden nasıl para kazanılır
Eviniz ekstra para kazanmak için birçok fırsata sahiptir. İşte bazı fikirler.

27. Boş odanızı kiralayın
Hükümetin Oda Kiralama programı, bir kiracı bularak vergiden muaf olarak yılda 7.500 £'a kadar kazanabileceğiniz anlamına gelir.

Easyroommate ve Spareroom gibi sitelere odanızı ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz .

Kiralamak istediğiniz odanın mobilyalı olması ve yerinde bir kira sözleşmesi yapmanız gerekecektir.

Daha fazlasını öğrenin: Rent-a-Room – vergi indirimi planı hakkında daha fazla bilgi

28. Gezginlerden para kazanmak için Airbnb'yi kullanın
Evinizi daha esnek bir şekilde kiralayarak para kazanmak istiyorsanız Airbnb sizin için çalışabilir.

Kalacak yer arayan gezginler için bir oda veya tüm eviniz için birkaç geceden bir haftaya kadar fiyatları listelemenize ve ayarlamanıza olanak tanır.

Bir spor veya festival mekanına yakın yaşıyorsanız, evinizi hayranlara ve hatta katılımcılara kiralayarak para kazanabilirsiniz. Edinburgh ve Glastonbury festivallerinin yanı sıra Wimbledon ve Henley'deki etkinliklerin tümü bu tür fırsatları sağlayabilir.

29. Arabanıza reklam verin
Kaputunuzda bir logo ile dolaşmaktan çekinmiyorsanız, arabanıza reklam vererek para kazanabilirsiniz. Carquids gibi web siteleri aracılığıyla ayda yüzlerce pound kazanabilirsiniz .

30. Filmler için evinizi kiralayın
Evinizi bir film yıldızı olarak mı hayal ediyorsunuz? Film veya TV yapım şirketlerine kiralayabilirsiniz.

Kayıt ücretsiz olma eğilimindedir, ancak kiralama ücretinin toplam yeri için bir komisyon ödemeniz gerekebilir - daha fazlası için AmazingSpace gibi sitelere bakın .

Çağdaş dönüşümlerden klasik dönem evlerine kadar her tür mülkün potansiyeli olmasına rağmen, en çok talep, büyük odaları ve bol miktarda iyi park yeri olan büyük evler içindir.

31. Evinizden fotoğraf çekimleri düzenleyin
Filmlerde ve TV'de olduğu gibi, fotoğraf çekimleri için evinizi kiralamak harika bir ekstra para kaynağı olabilir.

Evinizde büyük bir ekip olması sakıncalı olsa da, bir günden fazla süren bir çekim yaparsanız ikramiyeyi vurabilirsiniz - 500 £ ile 1.000 £ ve daha fazlası arasında herhangi bir şey.

32. Garaj yolunuzdan para kazanın
Araba yolunuzu veya garajınızı JustPark ve YourParkingSpace gibi sitelerde listelemek , daha ucuz veya garantili bir yer arayan sürücülerden size para kazandırabilir.

Konum, talep ve aydınlatma ve güvenlik gibi olanaklara bağlı olarak, ne ücret alacağınıza siz karar verirsiniz.

Alanınızı ücretsiz olarak kaydettirin ve ayda 50 £ ile 800 £ arasında bir şey kazanabilirsiniz.

33. Ev EV şarj cihazınızı kiralayın
Elektrikli bir arabanız olmasa bile, yeni inşa edilen evlerin tümü yakında elektrikli araç şarj cihazlarıyla inşa edilecek - yerel EV sürücülerinin ödemeye istekli olabileceği bir kolaylık.

Kendi tarifelerinizi belirleyebilir veya - tercih ederseniz - kendi elektrik tarifenizi belirlemenize ve rezervasyonları yönetmenize izin verecek birkaç uygulama vardır. Bulduğumuz bir çift JustCharge veya Co Charger'ı içeriyor.

34. Yedek depolama alanı için nakit alın
Boş çatı katınız veya garajınız, kısa süreli depolama arayan insanlardan size para kazandırıyor olabilir.

35. Bahçenizi yiyecek yetiştirmek için kullanın
Büyük ve kullanılmayan bir bahçeniz varsa, kendi küçük işletmenizi kurarak onu işletmeye alabilirsiniz.

Kendi bitki ve sebzelerinizi yetiştirebilir veya tavuk besleyebilirsiniz. Yiyecek millerini keserek, yiyecek faturalarınızı keserek karbon emisyonlarını azaltabilir ve iyi bir para kazanma fırsatı olabilir.

Ürününüzü başarıyla büyüttükten sonra en büyük zorluk, onu satacak bir yer bulmaktır.

Ön bahçenize, yerel şölene, yerel tahsis birliği satışına veya bir okul etkinliğine bir tezgah kurabilirsiniz. Hatta ürünlerinizi kendi çiftlik dükkanlarında satıp satmayacaklarını öğrenmek için yerel çiftçilerle iletişime geçebilirsiniz.

Nakit için geri dönüşüm
Eski eşyalarınızı atmak yerine, bazılarını nakit olarak geri dönüştürebilir misiniz diye bakmalısınız. Sonuçta birinin çöpü diğerinin hazinesidir.

36. Eski kıyafetlerinizi geri dönüştürün
H&M, hazır giyim toplama girişimi aracılığıyla mağazalarında teslim ettiğiniz istenmeyen giysiler veya tekstil ürünleri için, 25 sterlin üzerindeki mağaza içi ve çevrimiçi alışverişlerde kullanabileceğiniz 5 sterlinlik bir kupon verecektir .

Getirdiğiniz kıyafetler herhangi bir marka olabilir. Hangi durumda oldukları önemli değil, ancak bağış bir süpermarket taşıma çantasını doldurmalıdır.

Marks & Spencer, ' Shwopping ' adlı benzer bir program yürütür. Bu, bir parça M&S kıyafeti içermesi gereken bağışınızı Oxfam'a götürmeyi ve giyim, ev ve güzellik ürünlerine en az 35 £ harcadığınızda kullanabileceğiniz 5 £ M&S kuponu almayı içerir.

37. Bebek ve çocuk kıyafetleri sat
Tarzlar değişebilir, ancak çocuk kıyafetlerinin değişmez özelliği, çabuk eskimeleridir.

Kurtulmanız gereken çok sayıda bebek kıyafeti ve oyuncağınız varsa, bunları satabileceğiniz bazı özel web sitelerine bir göz atın veya eBay'e ve diğer çevrimiçi pazarlara yönelebilirsiniz.

38. Eski Lego'yu kiloyla sat
Evinizdeki Lego kritik bir kitleye ulaştıysa, MusicMagpie dahil olmak üzere web sitelerinde onu kiloyla nakit olarak takas edebilirsiniz .

Ancak, açılmamış veya tamamlanmış Lego setleriniz veya figürleriniz varsa, muhtemelen eBay'de veya Brick Owl gibi uzman bir Lego pazarında size daha fazla kazandıracaktır .

39. Altınını sat
Altın takılar biraz para getirebilir, ancak en iyi teklifi almak her zaman kolay değildir.

40. Yazıcı kartuşlarını geri dönüştürün
Boş yazıcı kartuşlarını nakit veya Tesco Clubcard puanları karşılığında geri dönüştürebilirsiniz.

Bazı siteler kartuş başına 2 sterline kadar ödeme yapar. Cash For Cartridges ve Infotone'u deneyerek elde edebileceklerinizi karşılaştırın .

Alternatif olarak, boş kartuşları Tesco ile geri dönüştürebilir ve Geri Dönüşüm Fabrikası ile 125'e kadar Clubcard puanı kazanabilirsiniz .

41. Kendi enerjinizi üretin
Güneş panelleri gibi yenilenebilir teknoloji kurduysanız veya kurmayı düşünüyorsanız, ürettiğiniz yeşil elektriğin bir kısmını satarak da para kazanabilirsiniz.

Akıllı İhracat Garantisi (SEG) , yenilenebilir teknolojilere sahip hanelerin kendi ürettikleri enerji için para aldıkları anlamına gelir.

Binlerce liraya kadar çıkabilen ekipman ve kurulum için ilk harcamaya karşı sisteminiz aracılığıyla tasarruf etme ve para kazanma potansiyelini tartmanız gerekecektir. Ayrıca teknolojinin mülkünüz ve konumunuz için uygunluğunu da düşünmelisiniz.

Daha fazlasını öğrenin: Akıllı İhracat Garantisi açıklandı - ne kazanabileceğinizi keşfedin.

42. Cep telefonunuzu geri dönüştürün
Envirophone ve Mazuma Mobile gibi siteler , akıllı telefonlar için hasarlı olsalar bile anında fiyat teklifi sunar.

Ama orada durma. Mazuma Mobile ve MusicMagpie , tabletler, Kindle'lar ve akıllı saatler dahil olmak üzere diğer eski aygıtlar için size ödeme yapacak.

Daha fazlasını öğrenin: cep telefonu incelemeleri - kılavuzlarımız, eski teknolojiniz için mükemmel ikameyi seçmenize yardımcı olacaktır.

43. Eski CD'leri, DVD'leri ve bilgisayar oyunlarını nakit olarak geri dönüştürün
Birleşik Krallık'ta bulunan eski CD'lerin, DVD'lerin, bilgisayar oyunlarının ve diğer ev eğlence ürünlerinin sayısını tahmin etmek neredeyse imkansızdır, ancak her yıl yalnızca yaklaşık 2.500 ton CD çöpe atılmaktadır.

İster teknolojiyi yükseltin, ister koleksiyonunuzu yenilemek isteyin, eski CD'leri, DVD'leri ve bilgisayar oyunlarını atmak yerine geri dönüştürerek para kazanın.

CeX ve MusicMagpie dahil olmak üzere bu ürünler için anında nakit değerlemeler sunan birçok web sitesi vardır . Barkod numarasını yazarak veya tarayarak, iyi çalışır durumda olması gereken öğeniz için bir değer alın.

44. Eski kitapları geri dönüştürerek para kazanın
İstenmeyen veya okunmamış kitapları rafta bırakmayın - onları yeni bir eve verin ve biraz ekstra para kazanın.

Amazon dahil web siteleri , sanal kitapçılar aracılığıyla ikinci el kitap satmanıza olanak tanır. Alternatif olarak, Ziffit ve MusicMagpie gibi siteleri kullanarak anında nakit kitap takası yapabilirsiniz .

45. Araba bagajı satışı yapın
Alternatif olarak, istenmeyen oranlarınızı satabilir ve eski moda bir şekilde sona erdirebilirsiniz - bir araba önyükleme satışında.

Attığınız çöp miktarını azaltırken ekstra para kazanmanın harika bir yolu.

Alıcılar ürünleri düşük fiyatlarla almayı bekleyeceklerdir, ancak araba bagajı satışları, çevrimiçi olarak tek tek satamayacakları ürünleri toplu halde satmak için iyi bir fırsattır.

Online araba bagajı satış rehberi Car Boot Junction'ı ziyaret ederek size en yakın araba bagajı satışını bulabilirsiniz .

Kârınız, sattığınız ürünlere bağlı olacaktır, ancak genellikle 5 ila 20 £ arasında olan aracınızın satış konuşma maliyetini hesaba katmayı unutmayın.

Yan koşuşturmanızdan para kazanın
Hobilerinizi gelire dönüştürmek hiç olmadığı kadar kolay. İşte başlamanıza yardımcı olacak bazı fikirler:

46. ​​Reklamlarla kendi blogunuzu kurun
Düşüncelerinizi bir blog sitesinde dünyayla paylaşmaktan hoşlanıyorsanız ve birkaç takipçiniz varsa, bundan para kazanabilirsiniz.

Google Adwords'ü kullanarak sitenize reklam koyabilir ve insanlar reklamlara her tıkladıklarında para kazanabilirsiniz. Ne kadar çok kişi tıklarsa o kadar çok kazanırsınız.

47. Yaptığınız şeyi çevrimiçi olarak satın
Yaratıcı bir çizginiz varsa ve sabun, kart, mücevher veya diğer el işleri gibi şeyler yapmaktan hoşlanıyorsanız, Etsy gibi uzman siteler bunları dünya çapında satmanıza yardımcı olabilir.

ABD merkezlidir, ancak uluslararası olarak çalışır ve ev yapımı hemen hemen her şey için bir kategorisi vardır. Elbette eBay'de veya Gumtree veya Preloved'de de bir şeyler satabilirsiniz .

Detaylı Bilgi ve Yöntemler İçin: https://technogezgin.com/en-kolay-nasil-...ir-rehber/
16-09-2022 11:16
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

16-09-2022 11:16
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

En İyi Nasıl Para Kazanılır? [Rehber] indir, En İyi Nasıl Para Kazanılır? [Rehber] Videosu, En İyi Nasıl Para Kazanılır? [Rehber] online izle, En İyi Nasıl Para Kazanılır? [Rehber] Bedava indir, En İyi Nasıl Para Kazanılır? [Rehber] Yükle, En İyi Nasıl Para Kazanılır? [Rehber] Hakkında, En İyi Nasıl Para Kazanılır? [Rehber] nedir, En İyi Nasıl Para Kazanılır? [Rehber] Free indir, En İyi Nasıl Para Kazanılır? [Rehber] oyunu, En İyi Nasıl Para Kazanılır? [Rehber] download


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Hangi Sektörde daha kolay Para Kazanılır? nullsix 3 1,387 20-02-2021 12:01
Son Mesaj: cnbx42
  Günlük Kazanç Nedir? Nasıl Para Kazanılır? Error32 4 1,908 29-03-2019 00:29
Son Mesaj: makaleci
  Para Ciftlikte İle İntentten Para Kazanin bomba 10 3,566 24-07-2017 11:18
Son Mesaj: beysus
  oyun oyna para kazan sanal oyun gerçek para aslaan87 4 2,417 09-05-2017 01:52
Son Mesaj: rree64
  Google Kazançları Kitabı | İnternetten Nasıl Para Kazanırım? asmn26 0 1,507 30-07-2013 16:23
Son Mesaj: asmn26
  İnternetten Nasıl Para Kazanılır Celikyurt34 7 5,824 22-06-2013 15:16
Son Mesaj: sirmad1

En İyi Nasıl Para Kazanılır? [Rehber]
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 07-06-2023, 16:29

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön