Çeşitli Sebeplerden Dolayı Artık Siteye Üye Olmak İçin Davetiye Kodu Gerekiyor.

Davetiye Başvurusunda Bulunmak İçin Buraya Tıklayın.

Kırık Linkleri/Kapanan Siteleri Bize Rapor Edin ! ! !

Cavit Bulut

Cavit Bulut

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Ankara Dershane - Ortadogulular.com.tr
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
nullsix
Rank 5
*

Üçgen  Mesajlar: 4,613
Üçgen  Üyelik Tarihi: 22-10-2012
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.

Ankara'da dershane arayan öğrencilere tavsiyemiz, ortadogulular.com.tr isimli internet adresine girmeleri yönündedir. Siteye giriş yapan öğrenciler, burada Ortadoğulular Eğitim Kurumları hakkında birçok değerli bilgiyi görebilecektir. Ortadoğulular Eğitim Kurumları, Ankara Dershane denildiği zaman akla gelen ilk kurumlardandır. Burada, her biri alanında uzman son derece başarılı eğitmenler görev yapar. Gerek avantajlı fiyatları, gerek güler yüzlü personelleri, gerek tecrübeli hocalarıyla büyük beğeni toplayan Ortadoğulular Eğitim Kurumu, sektöründe öncü bir konuma sahiptir.

Ankara'da 14 adet kurs şubesi bulunan Ortadoğulular Eğitim Kurumlarının 3 adet vip şubesi daha mevcuttur. Öveçler Anadolu Lisesi, Mamak Anadolu Lisesi, Eryaman Anadolu Lisesi ve Batıkent Anadolu Lisesi de, yine bu bünyede hizmet vermektedir.

Bursa Dershane ihtiyacı olanlar da öncesinde, ortadogulular.com.tr isimli internet adresine giriş yaparak, buradan merak ettiği sorulara yanıt alabilir.

Adana Dershane sayfası, Adana'da dershane arayanlar için birbirinden değerli bilgilerin bir araya getirildiği bir sayfadır.

Telefon Numarası: 0312 272 2002

imza: Oyun - Forum
23-10-2022 18:05
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

23-10-2022 18:05
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Ankara Dershane - Ortadogulular.com.tr indir, Ankara Dershane - Ortadogulular.com.tr Videosu, Ankara Dershane - Ortadogulular.com.tr online izle, Ankara Dershane - Ortadogulular.com.tr Bedava indir, Ankara Dershane - Ortadogulular.com.tr Yükle, Ankara Dershane - Ortadogulular.com.tr Hakkında, Ankara Dershane - Ortadogulular.com.tr nedir, Ankara Dershane - Ortadogulular.com.tr Free indir, Ankara Dershane - Ortadogulular.com.tr oyunu, Ankara Dershane - Ortadogulular.com.tr download

Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 03-12-2022, 08:10

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön