Çeşitli Sebeplerden Dolayı Artık Siteye Üye Olmak İçin Davetiye Kodu Gerekiyor.

Davetiye Başvurusunda Bulunmak İçin Buraya Tıklayın.

Kırık Linkleri/Kapanan Siteleri Bize Rapor Edin ! ! !


Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Konu Kapalı  Gönder 
Su Bayileri
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
aratar1634
Rank 4
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 444
Üçgen  Üyelik Tarihi: 24-06-2013
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
1 Mesajına 1 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Su Bayileri
Yüzlerce su firmasının bulunduğu ülkemizde binlerce su bayisi bulunmaktadır. Her firma su bayiliği vermek için bir takım ön koşullar sunar. Bu firmalardan bazıları teminat, kota gibi belirli sınırlamalar getirirken bazı su firmalarından bayilik almak için sadece anlaşmanız yeterlidir. Özellikle büyük firmalar marka olmanın avantajını kullanarak bayilik sırasında oldukça yüksek miktarda teminat ve kota sınırlaması getirmekte.
Güvenpınar doğal kaynak suları olarak su bayileri için özel çözüm yolları ve alternatifler geliştirdik. İstanbul merkezli olan Güvenpınar doğal kaynak suları, su bayileri için büyük engeller çıkarmamakta. İnternet adresinden iletişim kanallarını kullanarak Güvenpınar doğal kaynak sularını bayiliği yapılabilir.

Su bayileri ile Güvenpınar doğal kaynak suları İstanbul’un pek çok semtine bayilik verdiği gibi diğer şehirlere de bayilik ağını kurmuştur. İstanbul da bugün 30 kadar bayiliği bulanan Güvenpınar doğal kaynak sularının Tekirdağ da 2 Çanakkale de ise şimdilik 1 adet bayiliği bulunmaktadır. Güvenpınar doğal kaynak suları su bayileri ile ülkenin pek çok şehrine hizmet vermek için bayi ağını genişletmeye çalışmaktadır.

Su Bayiliği Başvurusu

Su bayileri, ilk önce su firmalarına başvurarak bayi olmak istediklerini beyan ederler. Telefon ya da internet üstünden forum doldurularak yapılan bu işlem firmaya ulaştıktan sonra değerlendirmeye alınır. Firma başvuruda bulunan kişinin vasıflarına ve imkanlarına bakarak başvuruyu kabul ve ya ret eder. Güvenpınar doğal kaynak suları su bayileri için çok fazla ön şart sunmaz. Firmanın bulunduğu adrese davet edilerek ilk önce suyun kalitesi ve üretim aşamalarının kurallara uygun olduğunu ve insan sağlığına ne derece önem verildiği gösterilir.

Daha sonra başvuru yapan kişinin firmanın kalitesini taşıyabileceği, müşteri memnuniyetine ne derece önem verdiği, özveride bulunup bulunamayacağı ve gerekli maddi manevi yatırımlara sahip olup olmadığı göz önüne alınarak bayilik verilir.

Sahibi: Pınar Güven
Hosting Sağlayan Firma: Natro Hosting
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: Pınar Güven
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: Özel
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler: Doğal Kaynak Suyu
19-08-2013 19:36
Tüm Mesajlarını Bul
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

19-08-2013 19:36
Konu Kapalı  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Su Bayileri indir, Su Bayileri Videosu, Su Bayileri online izle, Su Bayileri Bedava indir, Su Bayileri Yükle, Su Bayileri Hakkında, Su Bayileri nedir, Su Bayileri Free indir, Su Bayileri oyunu, Su Bayileri download


Su Bayileri
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 27-10-2021, 00:18

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön